Spektakularny sukces finałowego koncertu w Poznaniu!

Drodzy Fani i Słuchacze,

Chcieliśmy raz jeszcze podziękować Wam wszystkim za oszałamiające przyjęcie ostatniego koncertu trasy 35-lecia w poznańskim Blue Note.
Wygląda na to, że atmosfera po całkowicie wyprzedanym występie dla 600 osób jeszcze nie opada bo wciąż odbieramy dziesiątki znakomitych recenzji, telefonów i wiadomości, w których dzielicie się z nami swoimi pozytywnymi wrażeniami i opiniami.

Dołożyliśmy starań aby całoroczna trasa ’35th Anniversary Tour’ złożona z łącznie blisko sześćdziesięciu koncertów zadowoliła swym repertuarem każdego z Was, a podczas poznańskiego wieczoru przez bite 3 i pół godziny na scenie daliśmy z siebie wszystko!

W tym miejscu również OGROMNE PODZIĘKOWANIA dla naszych przyjaciół i GOŚCI SPECJALNYCH, którzy zgodzili się wziąć udział w naszym przedsięwzięciu i swoimi talentami wydatnie wzbogacili ten wyjątkowy wieczór. Nie sposób nie wspomnieć także o WIELKIM zaskoczeniu i wzruszeniu, jakim było prestiżowe odznaczenie Wojtka Hoffmanna medalem 'Labor Omnia Vincit’ za wybitny wkład w kulturę narodową. Panie Dariuszu – DZIĘKUJEMY!!!

Szczególne podziękowania należą się również wszystkim naszym patronom i partnerom medialnym oraz managementowi TURBO i ekipie technicznej, którzy czuwali nad każdym aspektem tego tournee, dzięki czemu w każdym punkcie trasy czuliśmy się komfortowo.

TURBO udaje się teraz na krótkie wakacje, po których przystępujemy mocno do prac nad nową płytą. Będzie też sporo niespodzianek koncertowych, ale o tym wszystkim w swoim czasie.

Dziękujemy raz jeszcze i do zobaczenia niebawem!
TURBO